Konya EAE, Konya Bayi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Konya, Konya EAE Satış, Konya EAE Fiyat Listesi

KONYA EAE, BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK – KABLO KANALI

EAE kablo kanalları; otomatik üretim hatlarında “ROLL FORMING” metoduyla seri olarak imal edilmektedir. Standart kanal boyu 3m’dir. İsteğe bağlı olarak 6’m üretilebilir.

E-Line UKS serisi pregalvaniz kablo kanallarının boyları, “ROLL FORMING” metodu sayesinde miktara bağlı olarak 6 metreye kadar üretilebilmektedir. Bu sayede ek takım ve cıvataların sayısı azalmakta, montaj için harcanan işçilik süresi de kısalmaktadır.

Pregalvaniz ve Sıcak daldırma ürünlerimiz, modern teknolojiye uygun olarak, tam otomasyonlu robotik sistemler ile üretilmektedir.

KABLO KANALI VİDEO, BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK, EAE KONYA

KABLO KANALI GÖRSELLERİ

Kablo Kanalı Konya, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya Kablo Kanalı Konya, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya Kablo Kanalı Konya, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya Kablo Kanalı Konya, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya Kablo Kanalı Konya, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya Kablo Kanalı Konya, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya Kablo Kanalı Konya, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya Kablo Kanalı Konya, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya

EAE Kablo Kanalı ve Askı Sistemleri Ürün Grupları
E-Line UKS-UKFE Serisi Pregalvaniz Kablo Kanalları
E-Line UKFG-C Serisi Pregalvaniz Formalı Kablo Kanalları
E-Line KM Serisi Pregalvaniz Katlanabilir Kablo Merdivenleri
E-Line TKS Serisi Pregalvaniz / Sıcak Daldırma Trunking Sistemleri
E-Line KMH-KMA Serisi Sıcak Daldırma Kablo Merdivenleri
E-Line CT Serisi Sıcak Daldırma Galvanizli Kablo Kanalları
E-Line CTK Serisi Sıcak Daldırma Galvanizli Kablo Kanalları
E-Line TLS Serisi Paslanmaz Çelik veya Elektro Galvaniz Tel Kablo Kanalları
E-Line A-A: Kablo Taşıma Askı Sistemleri ve Aksesuarları
MFIX: Elektro-Mekanik Taşıyıcı ve Askı Sistemleri
E-Line Binrak: Taşıyıcı Destek Sistemleri (G Profil)
E-LINE Solar Montaj Sistemleri: Solar Taşıma Sistemleri
E-Line SEISMIC: Sismik Askı Sistemleri
“Kablo Kanalı” Genel Montaj Animasyonu

E-LINE INFO
Talep halinde, elektrostatik boyalı ürünler de imal edilmektedir. Modern teknolojisi ve yüksek üretim kapasitesi nedeniyle, EAE müşteri isteklerine kısa sürede cevap verebilmektedir.

Çözümler
Kablo Kanal Sistemleri
Kablo Merdivenleri
Binrak Sistemleri
Askı Sistemleri
Projeye Özel Askı ve Aksesuar Çözümleri

Kablo Kanalları
Modüller
Yatay Dönüş Modülü
“T” Dönüş Modülü
Dörtlü Bağlantı Modülü
Dış Bükey Dönüş Modülü
İç Bükey Dönüş Modülü

E-LINE UKS-UKFE: Pregalvaniz Kablo Kanalları
EAE Kablo Kanal Sistemlerinden E-Line UKS-UKFE; ağır hizmet tipinde, 3000 mm standart uzunlukta (6000 mm seçenekli) ve isteğe bağlı olarak galvaniz üzeri boyalı üretim (Epoksi, Epoksi Polyester, Polyester) yapılmaktadır.

E-LINE UKFG-C: Pregalvaniz Formalı Kablo Kanalları
EAE Kablo Taşıma Sistemi E-Line UKFG-UKFC; ağır hizmet tipinde Pregalvaniz formalı kablo kanalları uç kısımlarında bulunan geçmeli sistem yapısı ile ek elemana ihtiyaç duymaksızın cıvata ile bağlanabilmektedir.

E-LINE KM: Pregalvaniz Katlanabilir Kablo Merdivenleri
Pregalvaniz Katlanabilir Kablo Merdiven serisi E-Line KM; katlanabilir yapısı sayesinde daha az hacimde depolanabilme ve taşınma imkanı sunmaktadır.

E-LINE TKS: Pregalvaniz / Sıcak Daldırma Trunking Sistemleri
EAE Trunking Kanal Sistemi E-Line TKS; ağır hizmet tipinde, kapaklı, kilitli ve deliksiz yapıya sahiptir. Pregalvaniz veya standart RAL 7038 boyalı üretim (istenildiğinde paslanmaz üretim) yapılmaktadır.

E-Line KMH-KMA: Sıcak Daldırma Kablo Merdivenleri
Formlu yan saca sahip E-LINE KMH-KMA merdiven tipi kablo kanalı; ağır hizmet tipinde, standart 3 m ve 6 m uzunluğunda ve isteğe bağlı galvaniz üzeri boyalı üretim yapılmaktadır.

E-LINE CT: Sıcak Daldırma Galvanizli Kablo Kanalları
EAE Kablo Kanal Sistemlerinden E-Line CT; ağır hizmet veya normal hizmet tipinde ve delikli yapıda üretilmektedir.

E-LINE CTK: Sıcak Daldırma Galvanizli Kablo Kanalları
Geçmeli Kapaklı Kablo Kanalı E-Line CTK; sıcak daldırma galvanizli, ağır hizmet tipinde ve galvaniz üzeri boyalı olarak üretilebilmektedir.

E-Line TLS Serisi Paslanmaz Çelik veya Elektro Galvaniz Tel Kablo Kanalları
E-LINE TLS ürün grubu Tel Kablo Kanalı; yüksek mukavemetli paslanmaz çelik veya Elektro galvaniz kaplamalı (isteğe bağlı sıcak daldırma) olarak üretilmektedir. Tel kalınlıkları 4-5 mm kalınlığında ve 3000 mm standart uzunlukta üretilmektedir.

E-LINE A-A: Kablo Taşıma Askı Sistemleri ve Aksesuarları
Askı-Aksesuar Sistemi E-Line AA; betonarme veya çelik yapılara uygun olarak busbar, kablo kanalı ve kablo merdiveni vb. sistemleri taşımak için tasarlanmıştır. EAE Askı Sistemleri kaplama türüne göre pregalvaniz, sıcak daldırma ve boyalı tiplerde 2 mm ile 6 mm arası kalınlıklarda üretilebilmektedir. İhtiyaca göre özel askı sistemleri ve şaft askıları da tasarlanarak şantiyelerin ihtiyaçlarına göre çözümler üretilebilmektedir.

MFIX: Elektro-Mekanik Taşıyıcı ve Askı Sistemleri
Elektro-Mekanik Taşıyıcı ve Askı Sistemleri; mekanik tesisat askılama projelerinde kullanılmak üzere hafif, orta ve ağır hizmet tipi askı sistem çeşitleri, pregalvaniz ve sıcak daldırma alternatifli olarak üretilmektedir.

E-LINE Binrak: Taşıyıcı Destek Sistemleri (G Profil)
E-LINE Binrak (G Profil) Kanal Serisi Taşıyıcı Destek Sistemleri; standart ağır hizmet tipinde, sıcak daldırma ve paslanmaz çelik olarak üretilmektedir.

E-LINE Solar Montaj Sistemleri: Solar Taşıma Sistemleri
EAE Solar Montaj Sistemleri; arazi tipi ve çatı tipinde projeye özel tasarım, patentli özel montaj sistemi ile güvenilir ve hızlı kurulum sağlamaktadır.

E-LINE SEISMIC: Sismik Askı Sistemleri
EAE Sismik Askı Sistemleri; her çeşit tesisat için uygulanabilen sismik destekler, çelik kiriş ve uzay çatı bağlantıları için tasarlanmış aksesuarlar sayesinde kolay ve hızlı montaj olanağı sağlar.

ASKI SİSTEMLERİ

ASKI SİSTEMLERİ GENEL BİLGİ
E-Line A-A (Askı Aksesuarları) serisi, E-Line Binrak (G Profiller), MFIX (Mekanik Tesisat Askıları) ve E-Line Sismik askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni, Aydınlatma Sistemleri, Borular, Havalandırma Kanalları vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmış. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.

Askı sistemleri kaplama türüne göre Pregalvaniz, Sıcak daldırma ve Boyalı tiplerde 2mm ile 6mm arası kalınlıklarda üretilebilmektedir. Üretiminde kaynak işlemi gerektiren tüm askılar sıcak daldırma kaplamalı olarak üretilmektedir. Ayrıca ihtiyaca göre özel askı sistemleri ve şaft askıları da tasarlanarak şantiyelerin ihtiyaçlarına göre çözümler üretilebilmektedir.

Askı Sistemleri Görselleri

EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya
Çeşitli ölçülerde U-Profiller, C-Profiller, G-Profiller, L-Profiller ve Z-Profiller
Hafif ve ağır hizmet tipinde askı uygulama çeşitliliği
Yatay ve düşey tipte askı ve destek sistemleri uygulama çeşitliliği
Tavan tipi, duvar tipi, profil tipi ve konsol tipi askılama uygulamaları
Tünel uygulamalarına özel, açı ayarlanabilir hafif ve ağır hizmet tipi profiller, konsollar
Zengin bağlantı aksesuarları çeşitliliği (M6-M8-M10-M12 ölçülerinde tij, tij uzatma elemanları, cıvata-somun takımları, kirişi mengeneleri, dübeller, yaylı somunlar
Delikli yapıları sayesinde montaj kolaylığı
2 mm ile 6 mm arası kalınlıkta üretim yapılmaktadır. (Not: Sadece AT3 ve KT ler 1,5 mm üretilmektedir.)
Pre-galvaniz (EN 10143 ve EN 10346) ve sıcak daldırma galvaniz (EN ISO 1461) alternatifi (Kaynaklı askıların tamamında sıcak daldırma galvanizli üretim yapılmaktadır.)
Sarf malzemelerin tij, cıvata somun vb. bağlantı elamanlarının korozyonu önlemek amaçlı 400 saatlik tuz testine dayanacak kaplama
Sismik askı çeşitliliği (Sertifikalı)
Özel askı üretimi yapılabilmektedir. Ayrıca yapılan özel askılar ile ilgili raporlar, dokümantasyon ve teknik destek sağlanmaktadır.
Yangına karşı dayanım sertifikalı askılar(E30, E60, E90)
EN 61537 Standardına göre DEKRA sertifika onaylı

Etiketler: Kablo Tavası, Kablo Kanalı, Kablo tavası nedir, Kablo Kanalı Çeşitleri, Kablo Kanalı Katalog, EAE Konya, EAE Konya Bayi, EAE Konya Bayileri, Konya EAE, Konya EAE Elektrik bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, EAE Elektrik Konya, EAE Konya Satış, EAE Fiyat Listesi Konya